/header.jpg

Komu je určeno?

 

Životního pojištění, přináší pojistnou ochranu pojištěné osoby, kombinovanou se spořením. Pokud nastane pojistná událost ať už (úmrtí, závažné onemocnění, plný invalidní důchod ap.) pojišťovna vyplatí pojistné plnění. Tím je pojistná částka + výnosy . U rizikových pojištění není spořící složka a plněním je pouze pojistná částka.

Pojištění bývá většinou odkládáno do pozdějšího věku, avšak není důvod životní pojištění zbytečně odkládat. Jelikož uzavření životního pojištění v pozdějším věku může být z důvodu horšího zdravotního stavu dražší. V horším případě může být klient u některých programů životního pojištění dokonce nepojistitelný.

Životní pojištění je určeno především těm, kteří se chtějí pojistit proti všemožným rizikům.

Třeba si myslíte že životní pojištění jsou jen vyhozené peníze, ale je lepší platit celý život pojistné a aby se Vám nic nám nestalo, než nebýt pojištěn a při tom se něco stalo. "zákon schválnosti" v některých případech  funguje.¨

Pro každého klienta se snažíme najít co nejvýhodnější řešeni .Proto se na nás neváhejte obrátit.

Pokusíme se Vám připravit nezávaznou kalkulaci. A pokud již nějaké životní pojištění máte, pokusíme se zjistit jestli a jak dobře kryje všechna případná rizika, popřípadě se pokusíme najít levnější a lepší řešeni.Samozřejmostí je pak následný servis.

Člověk, který si myslí, že uzavření životního pojištění je na nic, že jsou to vyhozené peníze a jen se živí pojišťovny. Je si jistý že jemu se nikdy nic stát nemůže, protože všechna neštěstí se stávají ostatním. Tomuto člověku není životní pojištění určeno.