/header.jpg

 

O životním pojištění.

 

Životní pojištění, chrání Vás i Vaše blízké, před většinou nejčastějších rizik. Proto je životní pojištění stále oblíbenější, jak ve světě, tak v České republice.

 

Kapitálové životní pojištění je vlastně spoření, které Vám zároveň pomůže zabezpečit Vás a Vaše blízké v nenadálých životních situacích.

 

Většinou si lidé neuvědomují, jaká rizika je mohou v životě potkat. Všeobecně zastávají názor že, neštěstí nechodí po lidech, ale po horách. Jenže většinou je opak pravdou. Někteří berou životní pojištění jako prevenci, aby se jim nic nestalo, kvůli zákonu schválnosti.

Životní pojištění přináší komplexní program pro řešení nejrůznějších situací, které mohou ve Vašem životě nastat. Nikdy nevíte, co vše se může stát a jaké nástrahy Vám život nachystá. Životní pojištění umožňuje finanční zajištění Vás i vašich blízkých i v těch nejtěžších chvílích života.

 

Pokud takové chvíle nenastanou, Vy dostanete vše zpět + výnosy. Kapitálové životní pojištění Vám umožní naspořit si na splnění vašich snů,  zajištění vzdělání vašich dětí nebo pro zabezpečení důstojného životního standardu v seniorském věku.

Výši pojistného každému klientovi vypočte individuálně, podle výše zvolené pojistné částky, věku a zdravotního stavu klienta. Pojistné může být placeno v měsíčních až ročních splátkách.

Tyto stránky Vám mají pomoci získat základní informace o životním pojištění a dát Vám možnost získat kontakt na Vašeho osobního poradce.

Samozřejmostí je nezávazné objednání návrhu, kalkulace a následně osobní poradenství, pomoc a kvalitní následný servis.